Police o C

TV Police na:

Aktualności Sport

Marcin Lewandowski wybiegał srebro dla Polski!

5 marca 2018

Marcin Lewandowski dotrzymał słowa i utrzymuje formę. Podczas Halowych Mistrzostw Świata w Birmingham, które odbyły się między 1 a 4 marca zdobył srebrny medal, choć trzymał swoich kibiców w niepewności. 

W biegu na 1500 metrów Polak zajął drugie miejsce pozostając w tyle jedynie za Etiopczykiem. Kapitan reprezentacji Polski dystans pokonał w czasie 3:58.39. Na samym finiszu wyprzedził Marokańczyka i w ten sposób zdobył pierwszy dla Polski srebrny medal wywalczony podczas Halowych Mistrzostw Świata na 1500 m.

 

Marcin Lewandowski wybiegał srebro dla Polski! Marcin Lewandowski wybiegał srebro dla Polski! Marcin Lewandowski wybiegał srebro dla Polski!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji