Police o C

TV Police na:

Aktualności Sport

Jolanta Majka wywalczyła dwa medale dla Polski

30 maja 2018

Jolanta Majka wróciła z medalami z włoskiego Gavirate. Podczas regat, które odbyły się pod egidą FISA w pierwszej połowie maja, była jedną z dwóch osób, które wywalczyły medale dla Polski. Druga to jej partner sportowy Michał Gadowski, choć w tych zawodach nie wspierał jej wysiłku przy wiosłach.

Jolanta Majka wywalczyła dwa medale dla Polski Jolanta Majka wywalczyła dwa medale dla Polski Jolanta Majka wywalczyła dwa medale dla Polski

Dodaj komentarz

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji