Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Zrozpaczona siostra nie może sprowadzić brata do Polic

1 lutego 2019

“Czas ucieka a mój brat nadal czeka na powrót…Gdy dowiedziałam się że mój brat nie żyje pękło mi serce.23 lata,wyjechał za granicę w poszukiwaniu lepszego życia,chciał żyć i cieszyć się tym życiem.Niestety zbyt wiele przykrych doświadczeń z dzieciństwa i okresu gdy dorastał sprawiło że już nie wrócił.Rano obudziło mnie pukanie do drzwi i policjant który oświadczył “Pani brat nie żyje,popełnił samobójstwo…Proszę podpisać dokumenty”.”

Takimi słowami siostra szuka pomocy by sprowadzić brata do Polic. Jeśli nie uzbiera na to funduszy, Policzanin zostanie pochowany w Hamburgu jako osoba bezdomna. Potrzebne jest 7000 zł.

więcej informacji:

https://zrzutka.pl/hxpymh

Zrozpaczona siostra nie może sprowadzić brata do Polic Zrozpaczona siostra nie może sprowadzić brata do Polic Zrozpaczona siostra nie może sprowadzić brata do Polic

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji