Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Sprawdź jakie atrakcje podczas VIII Koncertu Charytatywnego w Policach

13 marca 2019

Ósmy raz z rzędu Policzanie i nie tylko będą pomagać Policzanom. 16 marca w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie koncert charytatywny dedykowany Martynie Dróżdż chorującej na holopsecephalię i Michałowi Warnielle zmagającemu się z chorobą nowotworową.

Sprawdź jakie atrakcje podczas VIII Koncertu Charytatywnego w Policach Sprawdź jakie atrakcje podczas VIII Koncertu Charytatywnego w Policach Sprawdź jakie atrakcje podczas VIII Koncertu Charytatywnego w Policach

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji