Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Nocny maraton filmowy dla Michała Warniełły i Gabrysi Lintas

14 lutego 2019

Rozrywka i dobry uczynek- taki zestaw to oferta przygotowana przez Młodzieżową Radę Regionu działającą na terenie powiatu polickiego. Robert Skórzyński i Jakub Waszkiewicz proponują spędzić noc w kinie a kupując bilet cegiełkę, zrobić dobry uczynek.

Proponowany repertuar to świetna propozycja na bis walentynki. Nocny maraton został zaplanowany na 22 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Podczas pierwszej edycji nocy w kinie udało się zebrać 500zł. Kwotę tę przeznaczono na schronisko dla zwierząt. Ponad 2000 zł, które uzbierało się podczas drugiej edycji trafił na rehabilitację Klaudii Łój, nastolatki zmagającej się z nowotworem nadnerczy.

więcej informacji w materiale

Nocny maraton filmowy dla Michała Warniełły i Gabrysi Lintas Nocny maraton filmowy dla Michała Warniełły i Gabrysi Lintas Nocny maraton filmowy dla Michała Warniełły i Gabrysi Lintas

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji