Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Nie pobił własnego rekordu, ale pomógł Małgorzacie Dyszkant

28 lutego 2018

Udało się zmobilizować siły i uzbierać 130 000 zł na leczenie Małgorzaty Dyszkant w Monachium. Policzanka została zakwalifikowana na leczenie protonoterapią, jednak brakuje jeszcze pieniędzy na jej pobyt na miejscu. Nie została sama. Kolejną akcję charytatywną połączono z próbą pobicia własnego rekordu w ścinaniu przez Daniela Trauta. Łącznie wzięło w niej udział czterech fryzjerów: Daniel Traut, Anna Kosobucka, Krystyna Chyl i Sebastian Lipiec.

 

Nie pobił własnego rekordu, ale pomógł Małgorzacie Dyszkant Nie pobił własnego rekordu, ale pomógł Małgorzacie Dyszkant Nie pobił własnego rekordu, ale pomógł Małgorzacie Dyszkant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji