Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Festyn dla 34 letniej mamy, która walczy o życie

12 marca 2018

 Chorująca na nowotwór Natalia Krawczyk nie mając dobrych doświadczeń z lekarzami zdecydowała się na niestandardową metodę leczenia. To kosztowna metoda a rodzina wyczerpała własne środki finansowe. Naprzeciw trudnościom wyszli przyjaciele, którzy zorganizują na rzecz Natalii festyn rodzinny w Jasienicy.

 

 

 

Festyn dla 34 letniej mamy, która walczy o życie Festyn dla 34 letniej mamy, która walczy o życie Festyn dla 34 letniej mamy, która walczy o życie

Dodaj komentarz

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji