Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Ewakuacja mieszkańców prawdopodobnie w niedzielę

6 grudnia 2018

Prawdopodobnie w niedzielę 9 grudnia 2018 roku zostanie przeprowadzona ewakuacja miasta w promieniu 1,5 km od ulicy Tanowskiej. Ewakuacja odbędzie się w związku ze znalezieniem w środę 5.12 niewybuchu z czasów drugiej wojnie światowej. Neutralizacja bomby wymaga podjęcia nadzwyczajnych środków. Miejsce zostało zabezpieczone przez policję.

 

Ewakuacja mieszkańców prawdopodobnie w niedzielę Ewakuacja mieszkańców prawdopodobnie w niedzielę Ewakuacja mieszkańców prawdopodobnie w niedzielę

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji