Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Będą strzyc całą dobę dla Małgorzaty Dyszkant

23 lutego 2018

Daniel Traut, Anna Kosobucka, Sebastian Lipiec oraz Krystyna Chyl od dziś. tj. od piątku 23.02.18 do soboty do godziny 16.00 będą strzyc swoich klientów na rzecz Małgorzaty Dyszkant. Nie przestaną także w nocy. Zebrane pieniądze w całości przekażą na pobyt policzanki w Monachium, gdzie została zakwalifikowana na mającą uratować jej życie protonoterpię. Kobieta osobiście podziękowała za udzieloną jej do tej pory pomoc.

Będą strzyc całą dobę dla Małgorzaty Dyszkant Będą strzyc całą dobę dla Małgorzaty Dyszkant Będą strzyc całą dobę dla Małgorzaty Dyszkant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji