Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

9 mln ton jedzenia marnują rocznie Polacy. Czy w Policach można coś z tym zrobić?

16 marca 2019

Oddam talerz obiadu osobie potrzebującej- tak brzmi treść ogłoszenia, które Pani Karolina z Polic publikuje w internecie. Pierwszy raz pojawiło się po Bożym Narodzeniu i miało być jednorazową akcją, ale trwa już dwa miesiące i niewykluczone, że się rozwinie.

9 mln ton jedzenia marnują rocznie Polacy. Czy w Policach można coś z tym zrobić? 9 mln ton jedzenia marnują rocznie Polacy. Czy w Policach można coś z tym zrobić? 9 mln ton jedzenia marnują rocznie Polacy. Czy w Policach można coś z tym zrobić?

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji