Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

77 osób uchyla się od obowiązkowych szczepień w Powiecie Polickim

8 lutego 2019

Wzrasta liczba osób z podejrzeniem zachorowania na Odrę. Od początku roku Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny odnotował 41 takich podejrzeń. 1 pacjent to mieszkaniec powiatu polickiego. Na Odrę przede wszystkim chorują osoby, które nie zostały zaszczepione.

więcej informacji w materiale

77 osób uchyla się od obowiązkowych szczepień w Powiecie Polickim 77 osób uchyla się od obowiązkowych szczepień w Powiecie Polickim 77 osób uchyla się od obowiązkowych szczepień w Powiecie Polickim

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji