Police o C

TV Police na:

Reklama

Produkcja

Rynek kapitalistyczny stawia przedsiębiorców w trudnej sytuacji. Bogactwo dostępnych towarów spowodowało olbrzymią konkurencje. Często ten sam produkt ofertowany przez różne branże nie posiada jednakowych walorów. W chaosie informacji klient czuje się zdezorientowany. Reklama ułatwia działanie zarówno jednej jak i drugiej stronie. Za pośrednictwem spotów każdy przedsiębiorca może trafić do swojego klienta. Przekaz masowy dociera do szerokiego grona odbiorców. Firmom pozwala zaistnieć, klientom zaś zorientować się w bezładzie informacji.

W ramach produkcji oferujemy:

Pobierz cennik

Emisja

Czy wiecie, że zapamiętujemy 70% z tego co widzimy i słyszymy? To dlatego, że reklama telewizyjna jest efektowna. Przekaz, który działa jednocześnie na nasz wzrok i słuch jest obecnie najskuteczniejszą formą przekazów komercyjnych i pozwala na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców

W ramach emisji oferujemy:

Pobierz cennik

Reklama na stronie TVPolice.pl

Nasz serwis odwiedzają dziennie setki osób z Polic i okolic. Każda z nich może zobaczyć Twoją reklamę w postaci banera reklamowego, filmu lub opisu. Skorzystaj z darmowego wpisu do katalogu firm by zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy, lub wykup reklamę w treści serwisu by zdobyć nowych klientów. Internet jest przyszłością reklamy - nie pozwól konkurencji się wyprzedzić!

W zakresie reklamy w serwisie TVPolice.pl oferujemy:

Pobierz cennik
Skontaktuj się z nami

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji