Police o C

TV Police na:

Aktualności Polityka

Joanna Lichocka spotkała się z mieszkańcami Polic

16 maja 2018

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka odwiedziła Police. Jej wizyta była okazją do rozmów z mieszkańcami miasta o Polsce i o Pomorzu Zachodnim. Spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości z wyborcami odbywają się w całej Polsce pod hasłem „Polska jest jedna”. Podobne spotkania odbywały się jeszcze przed wyborami w 2015 roku.

Joanna Lichocka spotkała się z mieszkańcami Polic Joanna Lichocka spotkała się z mieszkańcami Polic Joanna Lichocka spotkała się z mieszkańcami Polic

Dodaj komentarz

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji