Police o C

TV Police na:

Aktualności Polityka

Akcja zbierania podpisów pod budową ronda zakończona

12 października 2016

Działacze polickiego PiS zakończyli akcję zbierania podpisów pod petycją popierającą budowę ronda przy ul. Piłsudskiego w Policach. Taka budowa planowana jest w ramach Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej, ale w bliżej nieokreślonym czasie.

Inicjatorzy chcą by ropoczęła się już w przyszłym roku. Zebrano 1400 podpisów.
To droga powiatowa. Na rozwiązanie proponowane przez PiS samorząd nie ma pieniędzy. Dlatego inicjatorzy akcji widzą je we współpracy z gminą Police. Złożenie petycji jest jednoznaczne z pytaniem skierowanym do burmistrza czy taka współpraca ma szansę zaistnieć.

Akcja zbierania podpisów pod budową ronda zakończona Akcja zbierania podpisów pod budową ronda zakończona Akcja zbierania podpisów pod budową ronda zakończona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji