Police o C

TV Police na:

Aktualności Oświata

ZNP nie nie porozumiał się z MEN

8 stycznia 2019

Nie doszło do porozumienia podczas poniedziałkowego spotkania Związku Nauczycielstwa Polskiego z minister Anną Zalewską. Jak czytamy na stronie ZNP “Podczas rozmów Związek Nauczycielstwa Polskiego odrzucił proponowany przez minister edukacji wzrost zasadniczego wynagrodzenia nauczycieli w wysokości od 121 do 166 złotych (brutto przyp. red.). Jednocześnie związek przekazał na piśmie żądanie wzrostu kwoty bazowej o 1000 złotych.
Na spełnienie żądania ZNP czekamy do 10 stycznia br”.

Związek nie ukrywa, że jeśli w czwartek nie dojdą do porozumienia zostanie podjęta decyzja o strajku, który ma polegać na całkowitym powstrzymaniu się od pracy.

ZNP nie nie porozumiał się z MEN ZNP nie nie porozumiał się z MEN ZNP nie nie porozumiał się z MEN

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji