Police o C

TV Police na:

Aktualności Oświata

Uczniowie z SP nr 1 w Policach mają “dłuższe ferie”.  KOLEJNI NAUCZYCIELE NA L4.

21 stycznia 2019

Za tydzień uczniowie z województwa zachodniopomorskiego będą się cieszyć przerwą zimową. Część z nich może pozazdrościć uczniom z SP nr 1 w Policach. Od dziś aż do piątku zarówno w szkole przy ul. Sikorskiego jak i w filii przy ul. Traugutta nie będą odbywać się lekcje. Najmłodsze dzieci mają zapewnioną opiekę świetlicową. Do szkoły (łącznie z filią) uczęszcza 378 uczniów. 30 nauczycieli poinformowało dyrekcję o swojej absencji. Osiemnastu z nich już przyniosło zwolnienia lekarskie.

Uczniowie z SP nr 1 w Policach mają “dłuższe ferie”.  KOLEJNI NAUCZYCIELE NA L4. Uczniowie z SP nr 1 w Policach mają “dłuższe ferie”.  KOLEJNI NAUCZYCIELE NA L4. Uczniowie z SP nr 1 w Policach mają “dłuższe ferie”.  KOLEJNI NAUCZYCIELE NA L4.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji