Police o C

TV Police na:

Aktualności Oświata

Sytuacja w polickich szkołach zmienia się dynamicznie

16 stycznia 2019

SP nr 8 (ul. Piaskowa i ul. Tanowska ), SP nr 3 i SP nr 5 od dnia dzisiejszego pracują w utrudnionych warunkach. W SP nr 5 w pracy pojawiło się dziś 15 na 32 nauczycieli. W klasach starszych- 7,8 i 3 gimnazjum, zajęcia odbywają się zgodnie z planem, zorganizowane zostały zastępstwa. Dla dwóch klas pierwszych (mowa o siedmiorgu maluchów, które pojawiły się w szkole) zostały zorganizowane zajęcia opiekuńcze w świetlicy. Sytuacja jest rozwojowa. Jutro w pracy ma pojawić się mniej nauczycieli. Starsze klasy będą miały ograniczone zajęcia- po ok. 2 lekcje. Zwolnienia spływają, nie wiadomo kiedy sytuacja się unormuje.

W SP nr 3 dziś w pracy nie pojawiło się 5 nauczycieli, ale lekcje odbywają się według planu. Sytuacja zmieni się jutro, ponieważ kolejnych 5 nauczycieli zgłosiło że jest umówionych na wizyty lekarskie. Lekcje nie zostaną całkowicie odwołane, lecz będą odbywać się niezgodnie z planem i nie wszystkie.

Jutro tj. 16.10.18 w studio Telewizji Police będą gościć prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego, naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury oraz członek zarządu powiatu polickiego. Tematem rozmowy będzie obecna sytuacja w oświacie. Emisja nagrania jeszcze tego samego dnia po godz. 17.00.

Sytuacja w polickich szkołach zmienia się dynamicznie Sytuacja w polickich szkołach zmienia się dynamicznie Sytuacja w polickich szkołach zmienia się dynamicznie

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji