Police o C

TV Police na:

Aktualności Oświata

POLICKIE SZKOŁY W SPORZE ZBIOROWYM Z DYREKTORAMI

5 lutego 2019

Ministerstwo Edukacji Narodowej wyszło z nowymi propozycjami dla protestujących nauczycieli. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek 4 lutego Zachodniopomorski Kurator Oświaty opowiedziała o nowych rozwiązaniach. ZNP nie zgadza się na propozycje i przygotowuje się do strajku.

Związek wszedł w spór zbiorowy ze wszystkimi szkołami w gminie poza jedną. Oznacza to, że żąda podwyżek od dyrektorów szkół. Taka jest procedura, która może potrwać nawet do kwietnia. Niewykluczone, że nauczyciele powstrzymają się od pracy, podczas trwania egzaminów.

POLICKIE SZKOŁY W SPORZE ZBIOROWYM Z DYREKTORAMI POLICKIE SZKOŁY W SPORZE ZBIOROWYM Z DYREKTORAMI POLICKIE SZKOŁY W SPORZE ZBIOROWYM Z DYREKTORAMI

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji