Police o C

TV Police na:

Aktualności Oświata

KOLEJNI NAUCZYCIELE NA ZWOLNIENIACH

14 stycznia 2019

W Szkole Podstawowej im. Jerzego Noskiewicza w Tanowie, która obejmuje także filię w Pilchowie nie przyszło dziś do pracy 90% nauczycieli. Nieobecni przedłożyli dyrektor szkoły zwolnienia lekarskie. Nie wiadomo dokładnie kiedy wrócą do pracy, ponieważ nie wszystkie zwolnienia wpłynęły.

Część nauczycieli wróci już w środę, inni w piątek. W szkole lekcje odbywają się w sposób zdecydowanie okrojony. Obecne są tylko klasy 7 i 8, które będą miały w tym tygodniu 1 lub 2 lekcje w ciągu dnia. Uzależnione jest to od skromnej liczby nauczycieli, którzy pojawili się w pracy. Dyrektor podkreśla, że jest przygotowana otoczyć opieką dzieci, które nie znajdą opieki w domu. Sytuacja jest rozwojowa, stąd apel by rodzice śledzili dziennik elektroniczny.

KOLEJNI NAUCZYCIELE NA ZWOLNIENIACH KOLEJNI NAUCZYCIELE NA ZWOLNIENIACH KOLEJNI NAUCZYCIELE NA ZWOLNIENIACH

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji