Police o C

TV Police na:

Aktualności Oświata

Czy w polskich szkołach zabraknie nauczycieli?

31 grudnia 2018

Wolne wakaty, brak chętnych na studia pedagogiczne i trudna sytuacja w oświacie. Od 18 grudnia nauczyciele rozpoczęli akcję protestacyjną. Przyłączyły się do niej m.in. Police. Co więcej od dłuższego czasu widać inny problem. W niedługiej perspektywie w polskich szkołach może zabraknąć nauczycieli.

Czy w polskich szkołach zabraknie nauczycieli? Czy w polskich szkołach zabraknie nauczycieli? Czy w polskich szkołach zabraknie nauczycieli?

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji