Police o C

TV Police na:

Aktualności Oświata

“Belferska grypa” rozłożyła nauczycieli kolejnych polickich przedszkoli

2 stycznia 2019

Nauczyciele z Przedszkola nr 6 w Policach wrócili już do pracy. Ale 2 stycznia blisko połowa przedszkolaków w gminie nie znalazła opieki w swoich macierzystych placówkach. W sumie jest to 604 dzieci uczęszczających do PP nr 1, PP nr 8, PP nr 10 i przedszkola w Tanowie.

Poza Tanowem, gdzie do pracy przyszła jedna nauczycielka, absencja nauczycieli we wszystkich wymienionych przedszkolach wynosi 100%. Większość przedłożyła zwolnienia lekarskie do 4 stycznia. Jeszcze nie wszystkie zwolnienia spłynęły do dyrektorów placówek.

więcej w Teletygodniu 04.01.19, premiera 17.15

“Belferska grypa” rozłożyła nauczycieli kolejnych polickich przedszkoli “Belferska grypa” rozłożyła nauczycieli kolejnych polickich przedszkoli “Belferska grypa” rozłożyła nauczycieli kolejnych polickich przedszkoli

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji