Police o C

TV Police na:

Aktualności Oświata

Amerykanin z Krakowa uczył języka angielskiego w Policach

28 lutego 2018

W projekcie „Lepszy start – kompetencje kluczowe dla uczniów w gminie Police” bierze udział 9 placówek oświatowych naszej gminy Police, a w nich osiemset pięćdziesięcioro dziewięcioro uczniów ze wszystkich szkół. Szkołę Podstawową nr 8 przy ulicy Tanowskiej w Policach do tej pory odwiedzili wykładowcy języka angielskiego z Irlandii, Anglii oraz Walii.

Amerykanin z Krakowa uczył języka angielskiego w Policach Amerykanin z Krakowa uczył języka angielskiego w Policach Amerykanin z Krakowa uczył języka angielskiego w Policach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji