Police o C

TV Police na:

Aktualności Inwestycje

“Mieszkania dla młodych” w Policach

25 stycznia 2017

Trwa budowa przy ulicy Piłsudskiego w Policach. Powstają tam mieszkania, do nabycia przy wsparciu programu rządowego „Mieszkanie dla młodych”.

Budowę rozpoczęto wiosną 2016 roku. To pierwszy z trzech budynków, jakie w założeniu inwestora powstaną na tym terenie.

W budynku będzie 30 mieszkań o powierzchni od 35 do 75 metrów kwadratowych, dwu, trzy i cztero pokojowych. Na parterze znajdzie się dziesięć lokali użytkowych. Powstaje parking i plac zabaw. Teren nie będzie ogrodzony.

Przy zakupie można starać się o dofinansowanie w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla młodych”, stworzonego z myślą o osobach, które zamierzają nabyć swoje pierwsze lokum.

Dopłaty z reguły sięgają od kilkunastu nawet do siedemdziesięciu tysięcy złotych. Im więcej dzieci, tym wyższa dopłata. Z programu MdM można skorzystać do końca września 2018 roku.

“Mieszkania dla młodych” w Policach “Mieszkania dla młodych” w Policach “Mieszkania dla młodych” w Policach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji