Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Wymusiła pierwszeństwo i doszło do zderzenia

10 stycznia 2018

Kierująca pojazdem marki Peugeot, 18 letnia mieszkanka Szczecina nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Ford. W poniedziałek 8 stycznia parę minut po godzinie 16.00 na skrzyżowaniu ulic Szkolnej i Kołłątaja doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Wymusiła pierwszeństwo i doszło do zderzenia Wymusiła pierwszeństwo i doszło do zderzenia Wymusiła pierwszeństwo i doszło do zderzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji