Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Wiosenne nowości w ofercie programowej Vectry

9 marca 2018

21 marca br. w ofercie cyfrowej Vectry wystartuje pięć nowych programów w jakości HD: Da Vinci, H2, Polsat Doku, Epic Drama i JAZZ. Cztery pierwsze z nich będą dostępne dla wszystkich abonentów do 5 kwietnia br. w ramach otwartych okien. Operator systematycznie wzbogaca swoją ofertę, dbając przy tym o indywidualne potrzeby każdego odbiorcy. Wprowadzając wiosenne nowości sprawia, że programy edukacyjne, popularno-naukowe, dokumentalne, pełne ciekawych opowieści i dobrej muzyki znajdują się na wyciągnięcie ręki. Vectra wysuwa się na pozycję lidera rynku, jeśli chodzi o liczbę kanałów w poszczególnych kategoriach, np. sportowych, dla dzieci czy filmowych. Obecnie, także jeśli chodzi o liczbę kanałów oferowanych w jakości HD. Po zmianach, ze 123 programami w jakości HD, będzie oferowała jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na naszym rynku.

Wiosenne nowości Vectry_Komunikat_prasowy_09_03 (1)

 

 

Wiosenne nowości w ofercie programowej Vectry Wiosenne nowości w ofercie programowej Vectry Wiosenne nowości w ofercie programowej Vectry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji