Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

W LESIE MIĘDZY SZCZECINEM A PRZĘSOCINEM ZNALEZIONO ZWŁOKI MĘŻCZYZNY

4 lutego 2019

Na makabryczny widok natknął się przypadkowy spacerowicz w niedzielę 03.03.19. Mężczyzna był w zaawansowanym stadium rozkładu. Nie miał na sobie ubrań, policja nie znalazła przy nim żadnych dokumentów. Trwa ustalanie jego danych. Policja nie wyklucza morderstwa.

W LESIE MIĘDZY SZCZECINEM A PRZĘSOCINEM ZNALEZIONO ZWŁOKI MĘŻCZYZNY W LESIE MIĘDZY SZCZECINEM A PRZĘSOCINEM ZNALEZIONO ZWŁOKI MĘŻCZYZNY W LESIE MIĘDZY SZCZECINEM A PRZĘSOCINEM ZNALEZIONO ZWŁOKI MĘŻCZYZNY

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji