Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne Inwestycje

Utrudnienia na trasie Police-Szczecin

22 maja 2017

Za trzy tygodnie powinna rozpocząć się przebudowa wiaduktu w Mścięcinie. Umowę na realizację tej inwestycji, wartości ponad 4 milionów złotych, podpisano 16 maja w Starostwie Powiatowym w Policach.

Inwestycja ma być realizowana z budżetu państwa, gminy Police, starostwa polickiego i Grupy Azoty.

Prace powinny ruszyć za trzy tygodnie a zakończyć się 30 października. W tym czasie będzie tu obowiązywać ruch wahadłowy za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Na czas prac Starostwo Powiatowe proponuje mieszkańcom korzystanie z innych tras dojazdu do Polic: przez Skolwin, Głębokie – Tanowo lub przez Siedlice.

Inwestycję oszacowano na 4 miliony 660 tysięcy zł. Jeden milion 660 tysięcy złotych pochodzi z budżetu państwa, 1,5 miliona z gminy Police, pół miliona przekaże Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police, a milion z powiatu polickiego.

Utrudnienia na trasie Police-Szczecin Utrudnienia na trasie Police-Szczecin Utrudnienia na trasie Police-Szczecin

Dodaj komentarz

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji