Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

TRZY OSOBY ZAMIESZANE W PROCEDER KORUPCYJNY. DWIE TO PRACOWNICY GA POLICE.

1 lutego 2019

“Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego ze Szczecina zatrzymali podkarpackiego przedsiębiorcę” – informuje CBA. Ustalenia biura wskazują, że mężczyzna próbował namówić pracownika Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. do zawarcia niekorzystnego kontraktu na dostawę składników niezbędnych do produkcji nawozów.  Agenci  zatrzymali również dwóch pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Zatrzymany przedsiębiorca usłyszał zarzut tzw. korupcji menadżerskiej. “Ustalenia szczecińskich śledczych wskazują, że korupcyjny proceder trwał od kilku lat i spowodował straty w wysokości co najmniej 10 mln zł.  Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty oraz przyznali się do winy” – czytamy na stronie CBA.

 

 

TRZY OSOBY ZAMIESZANE W PROCEDER KORUPCYJNY. DWIE TO PRACOWNICY GA POLICE. TRZY OSOBY ZAMIESZANE W PROCEDER KORUPCYJNY. DWIE TO PRACOWNICY GA POLICE. TRZY OSOBY ZAMIESZANE W PROCEDER KORUPCYJNY. DWIE TO PRACOWNICY GA POLICE.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji