Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Trwa protest przeciwko wysokim czynszom na polickim targowisku

11 stycznia 2019

Handlowcy z targowiska miejskiego nie kryją obaw o swoją przyszłość. Ponad miesiąc temu rozpoczęli protest przeciwko wysokim czynszom i pogarszającej się sytuacji. Najtrudniej jest w sezonie jesienno – zimowym, przy niesprzyjającej aurze ryneczek świeci pustkami.

Trwa protest przeciwko wysokim czynszom na polickim targowisku Trwa protest przeciwko wysokim czynszom na polickim targowisku Trwa protest przeciwko wysokim czynszom na polickim targowisku

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji