Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne Społeczność

Ofiary przestępstw mają swoje prawa

Od piętnastu lat w polskim kalendarzu 22 lutego obchodzony jest jako Dzień Ofiar Przestępstw. Wprowadzenie go miało na celu poprawę położenia ofiar poprzez pomoc prawną, psychologiczną, od pracowników socjalnych, policji i innych instytucji pomocowych. 

W dniach od 19-26 lutego w całej Polsce trwa Tydzień Ofiar Przestępstw. Oznacza to, że w wielu miejscach w całej Polsce zorganizowane są punkty, gdzie można uzyskać bezpłatną pomoc. W Policach niestety takiego punktu nie ma, najbliższy znajduje się w Szczecinie w siedzibie Stowarzyszenia “SOS dla rodziny” przy ulicy Energetyków 10.

Ofiary przestępstw mają swoje prawa Ofiary przestępstw mają swoje prawa Ofiary przestępstw mają swoje prawa

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji