Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne Społeczność

Ofiary przestępstw mają swoje prawa

22 lutego 2018

Od piętnastu lat w polskim kalendarzu 22 lutego obchodzony jest jako Dzień Ofiar Przestępstw. Wprowadzenie go miało na celu poprawę położenia ofiar poprzez pomoc prawną, psychologiczną, od pracowników socjalnych, policji i innych instytucji pomocowych. 

W dniach od 19-26 lutego w całej Polsce trwa Tydzień Ofiar Przestępstw. Oznacza to, że w wielu miejscach w całej Polsce zorganizowane są punkty, gdzie można uzyskać bezpłatną pomoc. W Policach niestety takiego punktu nie ma, najbliższy znajduje się w Szczecinie w siedzibie Stowarzyszenia “SOS dla rodziny” przy ulicy Energetyków 10.

Ofiary przestępstw mają swoje prawa Ofiary przestępstw mają swoje prawa Ofiary przestępstw mają swoje prawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji