Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Na tropie tajemnic Hydrierwerke Pölitz odc. 4

1 marca 2018

Stara fabryka benzyny syntetycznej w Policach została zbombardowana ostatecznie w marcu 1945 roku. Zrujnowane obiekty, które nie zostały doszczętnie zniszczone pozwalają dziś snuć wiele domysłów i tworzyć rozmaite teorie na temat przeszłości. Nie mniej wyobraźnię rozbudza rozległy podziemny system infrastrukturalny, który w wielu miejscach zachował pierwotny wygląd. My razem z pasjonatami Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Polickiej “Skarb” szukamy takich miejsc z kamerą i pokazujemy je Państwu. Niejednokrotnie porywamy się na pokonywanie trudności, które gdyby nie ciekawość z pewnością byłyby omijane.

 

 

 

Na tropie tajemnic Hydrierwerke Pölitz odc. 4 Na tropie tajemnic Hydrierwerke Pölitz odc. 4 Na tropie tajemnic Hydrierwerke Pölitz odc. 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji