Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne Społeczność

Na polskich drogach giną miliony dzikich zwierząt rocznie

28 listopada 2018

Dokładne liczby nie są znane, jednak zarejestrowane przypadki wskazują właśnie na taką wielkość. Kolizji nie zawsze da się uniknąć, ale ściągnięcie nogi z gazu z pewnością nie zaszkodzi, szczególnie w okresie kiedy szybciej robi się ciemno. Komenda Powiatowa Policji w Policach nie prowadzi statystyk, ale potwierdza, że w każdym miesiącu dochodzi do kilku zdarzeń z udziałem dzikich zwierząt na drogach. Skala tych zdarzeń jest ogromna a jej konsekwencje wpływają na funkcjonowanie populacji i bezpieczeństwo kierowców.

 

Na polskich drogach giną miliony dzikich zwierząt rocznie Na polskich drogach giną miliony dzikich zwierząt rocznie Na polskich drogach giną miliony dzikich zwierząt rocznie

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji