Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Kierowca bez prawa jazdy spowodował kolizję

21 lutego 2018

W  środę 21 lutego doszło do kolizji czterech pojazdów. Około godziny 8.00 kierujący Audi nie wyhamował przed skręcającym kierowcą Citroena i uderzył go. To stało się przyczyną kolejnych zderzeń. 

W zdarzeniu jednak najbardziej ucierpiała jadąca z naprzeciwka kobieta, która zahaczyła o stojące samochody i uderzyła … w stojący na przystanku autobus. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Tanowskiej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Winę za zdarzenia poniósł kierowca Audi, który dodatkowo poruszał się po drodze bez prawa jazdy. Został ukarany podwójnym mandatem na łączną kwotę 1000 zł.

zdjęcia: Grzegorz Ufniarz

Kierowca bez prawa jazdy spowodował kolizję Kierowca bez prawa jazdy spowodował kolizję Kierowca bez prawa jazdy spowodował kolizję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji