Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Ewakuacja mieszkańców potrwa ok. 3 godzin

7 grudnia 2018

W niedzielę 09.12.18 służby rozpoczną ewakuację mieszkańców Polic, która ma związek z odkopaniem niewybuchu przy ul. Tanowskiej (działka przy Enei). Ewakuacja została zaplanowana w godz. od 6.00 do 9.00. Obejmuje osoby, które zamieszkują teren w promieniu 1,5 km od strefy zagrożenia, pacjentów szpitala i gości hotelu. W najbliższym czasie sztab kryzysowy wyśle do mieszkańców komunikaty ze szczegółowymi informacjami. Wiadomo też, że tego dnia nie będą kursowały autobusy, odwołano też wszystkie imprezy.

Bomba z czasów drugiej wojny światowej została odkryta 05.12. podczas prac ziemnych przez policki Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Teren został zabezpieczony przez policję.

Ewakuacja mieszkańców potrwa ok. 3 godzin Ewakuacja mieszkańców potrwa ok. 3 godzin Ewakuacja mieszkańców potrwa ok. 3 godzin

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji