Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Dziewczynka zatruła się czadem podczas kąpieli. Czujnik mógł ją uratować.

15 lutego 2019

W czwartek 14 lutego ok. godz. 19.00 życie straciła 11-letnia dziewczynka, która podczas kąpieli zatruła się czadem. Dziecko nie odpowiadało na wołanie taty, gdy ten wszedł do łazienki była już w bardzo złym stanie. Więcej informacji w materiale filmowym.

Dziewczynka zatruła się czadem podczas kąpieli. Czujnik mógł ją uratować. Dziewczynka zatruła się czadem podczas kąpieli. Czujnik mógł ją uratować. Dziewczynka zatruła się czadem podczas kąpieli. Czujnik mógł ją uratować.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji