Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

BRAT PANI DAGMARY ZOSTANIE POCHOWANY W POLICACH

4 lutego 2019

Dzięki wpłatom i pomocy przyjaciół udało się zebrać kwotę, która pozwoli na opłacenie kostnicy w Hamburgu i przywiezienie brata do Polic. Za pomocą zrzutki publicznej organizowanej w sieci zebrała się suma ponad 2 000 zł. Pomogli przyjaciele zmarłego chłopaka, dlatego zbiórka została zakończona.

http://tvpolice.pl/…/zrozpaczona-siostra-nie-moze-sprowadz…/

BRAT PANI DAGMARY ZOSTANIE POCHOWANY W POLICACH BRAT PANI DAGMARY ZOSTANIE POCHOWANY W POLICACH BRAT PANI DAGMARY ZOSTANIE POCHOWANY W POLICACH

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji