Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

90. gala Oscarowa na żywo w CANAL+ dostępna dla wszystkich abonentów Vectry

2 marca 2018

Transmisja z 90. gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca i będzie odkodowana dla wszystkich abonentów Vectry, także tych, którzy nie posiadają na co dzień CANAL+ w swoim pakiecie.

Widzowie korzystający z usług telewizji cyfrowej Vectry otrzymają dostęp do gali oscarowej® bez dodatkowych opłat. Relacja z tego prestiżowego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z 4 na 5 marca a poprzedzą ją rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek, 5 marca o 21:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali. Oba wydarzenia będą dostępne
w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów Vectry.

90. galę wręczenia Oscarów poprowadzi Jimmy Kimmel, który będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi.

CANAL+ dostępny jest w dekoderze Vectry na pozycji 370.

90.  gala Oscarowa na żywo w CANAL+  dostępna dla wszystkich abonentów Vectry 90.  gala Oscarowa na żywo w CANAL+  dostępna dla wszystkich abonentów Vectry 90.  gala Oscarowa na żywo w CANAL+  dostępna dla wszystkich abonentów Vectry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji