Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

37 przypadków zachorowań na Odrę w zachodniopomorskiem, 1 w powiecie polickim

4 lutego 2019

Od pierwszego stycznia na terenie województwa zachodniopomorskiego Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny odnotował 37 przypadków podejrzeń zachorowań na Odrę. 35 zdiagnozowano w Szczecinie, 1 w Świnoujściu i 1 na terenie powiatu polickiego. Chory z terenu powiatu polickiego jest osobą dorosłą, na dzień dzisiejszy nie ma objawów chorobowych i nie jest już hospitalizowany. Nadzór epidemiologiczny prowadzi Państwowy Powiatowy Inspektor w Policach.

37 przypadków zachorowań na Odrę w zachodniopomorskiem, 1 w powiecie polickim 37 przypadków zachorowań na Odrę w zachodniopomorskiem, 1 w powiecie polickim 37 przypadków zachorowań na Odrę w zachodniopomorskiem, 1 w powiecie polickim

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji