Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

30% pożarów w powiecie pochodzi z wypalania traw

30 maja 2018

30% pożarów jakie miały miejsce w tym roku w powiecie polickim powstały na skutek wypalania traw. Podpalacze narażają życie własne i innych a także przyczyniają się do nieodwracalnych szkód w środowisku. W ubiegłym roku w całej Polsce w ten sposób życie straciły 2 osoby a dwa lata wcześniej- 6.

30% pożarów w powiecie pochodzi z wypalania traw 30% pożarów w powiecie pochodzi z wypalania traw 30% pożarów w powiecie pochodzi z wypalania traw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji