Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

2 LATA ZA JAZDĘ BEZ UPRAWNIEŃ

19 lutego 2019

62-latek został zatrzymany przez polickich funkcjonariuszy do kontroli drogowej, gdy jadąc autem przekroczył prędkość. W policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyźnie zostały cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.  Za popełnienie przestępstwa z art. 180a kodeksu karnego grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 18 lutego w godzinach porannych. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 28 km/h. W trakcie podjętej interwencji mundurowi ustalili, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Zostały mu one cofnięte w drodze decyzji administracyjnej.

2 LATA ZA JAZDĘ BEZ UPRAWNIEŃ 2 LATA ZA JAZDĘ BEZ UPRAWNIEŃ 2 LATA ZA JAZDĘ BEZ UPRAWNIEŃ

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji